fbpx

Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Çekya Hazırlık


Çekya’da İngilizce veya Çekçe eğitim almak istiyorsanız, ancak dil seviyenizi yetersiz buluyorsanız, Prag’da İngilizce hazırlık eğitimi ve Çekçe hazırlık eğitim tam da size göre. Bir dönemlik veya bir yıllık hazırlık eğitimleri için, ayrıca Çek üniversiteleri eğitim danışmanlık ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz: info@cekturk.com , +420775177364

Prag İngilizce Hazırlık VEYA Çekçe Hazırlık Eğitimi:

  • Bir yıllık hazırlık eğitimi Eylül – Haziran ayları arasında gerçekleşmektedir. (Bazı istisnalar, örneğin Kasım ayından Haziran ayına kadar süren programlar da mevcuttur.)
  • Bir dönemlik hazırlık eğitimleri ise sadece bahar döneminde (Ocak – Haziran arası) gerçekleşmektedir.
  • İngilizce hazırlık eğitiminin sonunda en azından B2  seviyesine gelmeniz amaçlanmaktadır. (Zaten Çek üniversiteleri için de istenen dil seviyesi hemen her bölüm için B2’dir.)
  • Çekçe hazırlık eğitiminin sonunda B1 / B2 seviyesine gelmeniz amaçlanmaktadır. Ancak çoğu öğrenci B1 seviyesine ancak gelebilmektedir, o nedenle bir buçuk veya toplamda iki yıl Çekçe hazırlık almak gerekmektedir.

ÖNEMLİ NOTLAR:

  •  Prag’da bu hazırlık eğitiminden sonra, ister aynı üniversitede, ister başka bir Çek üniversitesinde eğitiminize devam edebilirsiniz. Tabii ki okul ve bölümün tüm şartlarını ve gerekliliklerini yerine getirmek ve kabul almak şartı ile! 
  •  Prag’daki bu hazırlık eğitiminden sonra size verilecek sertifika, uluslararası alanda geçerli bir sertifika değildir.

Çek Üniversitelerinde Lisans, Yüksek Lisans, MBA Eğitimi

Çek Cumhuriyeti’nde işletme, ekonomi, hukuk, bilişim, psikoloji, hukuk ve daha bir çok bölümü İngilizce olarak, yüksek eğitim kalitesi ve diğer Avrupa ülkelerine göre çok daha uygun ücretler ile okuyabilirsiniz. Çek üniversitelerinde lisans, yüksek lisans ve MBA eğitiminiz için, birlikte çalıştığımız okul ve bölümler için tıklayınız. ÇekTürk olarak size Çek üniversiteleri eğitim danışmanlığı sunmaya ve bu süreçte destek olmaya hazırız: info@cekturk.com

Çekya Vize Başvurusu İçin Konaklama, Sağlık Sigortası ve Çeviriler:

  • Konaklama: Metropolitan Üniversitesi’nin kendi yurtları yoktur, fakat ÇekTürk’ün birlikte çalıştığı Prag’daki yurtlara göz atabilirsiniz. Konaklama belgeniz (proof of accomodation) için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Sağlık sigortası: Çek Cumhuriyeti’ne gelmeden önce Çek firmalarından sağlık sigortası yaptırmalısınız.
  • Çeviriler: Vize aşamasında belgeleriniz için Türkçe-Çekçe resmi çeviriler gerekmektedir.
  • Çekya öğrenci vizesi

+ Çekçe,  İngilizce kurslar ve Çekya’da eğitim hizmetlerimizin tamamı için:  www.cekturk.com/egitim

 
ČeskoTurecko/ ÇekTürk olarak size bu konuda Prag’da İngilizce veya Çekçe hazırlık eğitimi (1 dönemlik veya 1 yıllık) veya diğer Çek üniversitelerinde İngilizce eğitim almak için, başvuru formu, motivasyon formu ve tüm sorularınız için bizimle iletişime geçin: 
info@cekturk.com
+420 775177364

Çekya’da İlginizi Çekebilecek Hizmetlerimiz:

 sigorta insurance cekturk  dil kursu cekturk konaklama cekturk diploma denkligi cekturk ceviri translate cekturk prag_kurs_yaz_okulu_cekturk-768x512 - Kopya