Turizm ve Otel İşletmeciliği Enstitüsü


ÇekTürk, Çekya eğitim danışmanlığı ile sizlere Çek üniversitelerinde kaliteli ve ekonomik bir eğitim fırsatı sunuyor. Prag’da bulunan Turizm ve Otel İşletmeciliği Enstitüsü’nde İngilizce lisans ve yüksek lisans eğitimi için iletişim: info@cekturk.com , +420775177364

     

Prag Turizm ve Otel İşletmeciliği Enstitüsü (VŠH) Hakkında

  • Orijinal Çekçe ismi Vysoká škola hotelová v Praze’dir. İngilizce ismi The Institute of Hospitality Management in Prague’dır.
  • Turizm sektöründe, otel zincirlerinde, gastronomi alanlarında orta ve üst düzey yöneticiler yetiştirmektedir.
  • Turizm Ve Otel İşletmeciliği Enstitüsü iki modern binada eğitim sunmaktadır. Bu binalar klimalı sınıflar, bilgisayar odaları ve sunumlar için desteklenmiş odalar, gastronomi sınıfı, restoran, mutfak, salon ve iki bara sahiptir.
  • Otelcilik sektörünün tanımı, uluslararası ve İngilizce her yerde “lingua franca” otel ve turizm hizmetleri olmuştur. Turizm Ve Otel İşletmeciliği Enstitüsü dünyanın her yerinden gelen öğrencilere İngilizce otelcilik okuma imkânı sunuyor.
  • Ücretlendirme: Lisans ve Yüksek Lisans programları ücreti 39,500 CZK’dir. ( yaklaşık olarak EUR 1400)

Prag Turizm ve Otel İşletmeciliği Enstitüsü – İngilizce Lisans Programı: 

  • Hospitality Management (Turizm ve Otel İşletmeciliği)

 

 

Çekya Vize Başvurusu İçin Konaklama, Sağlık Sigortası ve Çeviriler:

  • Prag’da konaklama: Metropolitan Üniversitesi’nin kendi yurtları yoktur, fakat ÇekTürk’ün birlikte çalıştığı Prag’daki yurtlara göz atabilirsiniz. Konaklama belgeniz (proof of accomodation) için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Çek Sağlık sigortası: Çek Cumhuriyeti’ne gelmeden önce Çek sigorta firmalarından sağlık sigortası yaptırmalısınız. Çek sağlık sigortanızı ÇekTürk güvencesi ile online satın almak için tıklayınız.
  • Tükçe – Çekçe çeviriler: Vize aşamasında belgeleriniz için Türkçe-Çekçe resmi çeviriler gerekmektedir.

+ Çekçe,  İngilizce kurslar ve Çekya’da eğitim hizmetlerimizin tamamı için:  www.cekturk.com/egitim

 

Prag’da bulunan Turizm ve Otel İşletmeciliği Enstitüsü hakkında daha fazla bilgi, başvuru ve kayıt şartları, danışmanlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz:
info@cekturk.com
+420 775 117 364

Çek Cumhuriyeti’nde diğer üniversite seçeneklerimiz için tıklayınız.